Pusaudži sliktā gaismā

Jo cilvēks vairāk pats attālinās no pusaudža vecuma, jo vairāk viņu bieži vien sāk kaitināt pusaudžu (ne)uzvedība — skaļums, rupjība, agresivitāte, impulsīvums. Pusaudžu iecienītās pulcēšanās vietās viņu antisociālā uzvedība vēl vairāk pastiprinās, vietējiem iedzīvotājiem tās kļūst bīstamas un tās sāk prasīt policijas uzmanību.

Tie, kuru īpašumu tuvumā ir iecienītas pusaudžu pulcēšanās vietas, bieži vien domā, kā šo pieradumu mainīt un jauniešus no turienes aizdabūt projām. Savulaik bija ideja šādās vietās no skaļruņiem atskaņot nepatīkamu, augstu skaņu, kuru pusaudži ar labām augšējo skaņas frekvenču dzirdēm uztvertu, bet tipiskais pieaugušais — vairs nē. Ideja kopumā laba, bet sen par to nekas nav dzirdēts, un iespējams, ka praktiskajā dzīvē tai ir atklājušies kādi trūkumi. Daži zināmie ir — arī ne visiem pieaugušajiem dzirde pasliktinās pietiekami stipri, lai nedzirdētu traucējošo skaņu, un pusaudzis ar austiņām ausīs vispār gandrīz neko apkārt nedzird ;)

Bet cilvēku prāti nerimās un nu ir jauns paņēmiems — rozā gaisma:

Ideja ļoti vienkārša — šī gaisma izceļ ādas defektus un pusaudži, kuri parasti ir par savu izskatu ļoti norūpējušies, labāk pulcēsies citā vietā, kur viņu pumpas un citi defekti nav tik ļoti redzami.

Avots: Pink lights put off spotty teens

3 comments to Pusaudži sliktā gaismā