Trīs vienā

Kādai 21 gadus jaunai sievietei kādā bārā Zviedrijas ziemeļu pilsētā Sundsvallā nozaga viņas telefonu. Tā gadās. Telefonu viņa turēja bikšu aizmugurējā kabatā, tā ka zaglim viņu apzagt nebija grūts uzdevums un varbūt pat bija neizturams kārdinājums to izdarīt.

Pēc tam zaglis konstatēja, ka telefonam nav nekādu drošības kodu un ka katrs var brīvi to lietot un iepazīties ar visu tā saturu. Tā gadās. Zaglis šo iespēju izmantoja un ieskatījās arī bilžu galerijās. Tur, citu starpā, atradās arī gados jaunās īpašnieces kailfoto. Arī tā gadās.

Vēl zaglis ieskatījās arī citās telefona atmiņas vietās un cita starpā atrada, ka no telefona var piekļūt īpašnieces Facebook kontam bez paroles. Tā gadās. Te zaglim laikam kārdinājums bija pārāk liels, un viņš neizturēja un atrastos kailfoto publicēja pašas īpašnieces Facebook kontā.

Kad sieviete šo zagļa nedarbu atklāja, viņa, protams, šīs bildes no Facebook izdzēsa (par to, kā Facebook bildes dzēš, tas ir atsevišķs stāsts), bet nav zināms, vai tās jau nebija kāds nokopējis un vai tās jau nav sākušas ceļu tālāk.

Policija šo lietu izmeklē, bet pagaidām zaglis nav identificēts.

Avots: Phone theft victim gets nude Facebook pic shock.

3 comments to Trīs vienā

  • UL

    Tāda sajūta, ka sieviešiem ir pilnīgi, kā anekdotē par čukču, “tendencija takoi” tos savus plikumus bildēt un turēt savā telefonā… Paskatījos savā – nekā interesanta, un feisbuka paroli esmu aizmirsis :-)

  • telefons

    par bildēm ok, kā jau teikts, tā gadās. bet par to telefona drošību. man ar nekādas īpašas drošības nav, es godīgi sakot nemaz neesmu interesējies kā kaut kādu mistisku drošību izveidot, bet esmu saskāries ar cilvēku, kuram lai zvanītu katreizz kaut kādi kodi jāievada, vai kas tāds. Tā ir tā drošība? Nu kamon, lai es katru reizi čakarētos ar daudzciparu kombinācijām, tad kāda velna pēc vispār tas telefons ir vajadzīgs? e-poasts man telefonā pienāk, a tur tad arī drošībai kodi jāliek virsū? man domāt, ka labāk neko vērtīgu tai aparātā neglabāt un lietot telefonu kā telefonu.