februāris 2012
P O T C P S Sv
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  

It kā jau labu gribot…

Kāda 4 gadus veca meitenīte kādā Toronto, Kanādas bērnudārza nodarbībā uzzīmēja vīrieti ar pistoli rokā. Meitenītesprāt, tas bija tēvs, kurš ar ieroci cīnījās pret sliktajiem un visādiem briesmoņiem. Bet bērnudārza personāls nosprieda citādāk, un, kad tēvs ieradās pakaļ saviem bērniem, pie ieejas viņu jau gaidīja vairākas policijas mašīnas. Viņam tika uzlikti rokudzelži, tika izvirzīta apsūdzība par apsēstību ar ieročiem un viņš tika iesēdināts vienā no policijas automašīnām.

Policijas iecirknī 26 gadus vecais 4 bērnu tēvs tika izģērbts pilnīgi kails un rūpīgi pārmeklēts. Nekādi ieroči pie viņa netika atrasti. Policija ieradās arī pie viņa mājās, kur bija viņa sieva 5. grūtniecības mēnesī ar jaunāko meitiņu — 15 mēnešus vecu zīdaini. Sieva paspēja piezvanīt savai tuvumā dzīvojošajai mātei, kura nekavējoties ieradās, citādi jaunākais bērns būtu nonācis sociālā darbinieka rokās. Grūti pateikt, kāda bija šīs steigas nepieciešamība, jo iecirknī sieva dabūja vairākas stundas gaidīt, pirms ieraudzīja savus bērnus. Tos tikmēr atsevišķi vienu no otra iztaujāja par tēmu tēvs un ieroči.

Policija pārmeklēja arī māju, un vienīgais ierocim līdzīgais priekšmets, ko viņi atrada, bija plastmasas rotaļu ierocis, kurš šauj ar mīkstām bultām.

Tagad ģimene domā, kā visu šo notikumu labāk izskaidrot bērniem. Un meklē citu skolu.

Avots: Arrested dad wants answers after daughter draws gun pic

Neticiet, ja kāds saka, ka tikai Latvijā ir slikti, bet ārzemēs ir labāk. Savu idiotu pietiek visiem. Un pietiek arī ļoti aktīvu idiotu ar misijas apziņu.

7 comments to It kā jau labu gribot…