februāris 2012
P O T C P S Sv
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  

Kabatzagļi Stokholmā

Zviedrijā ir sākusies Zviedrijai jauna un neparasta kabatzagļu aktivitāte, kas satrauc vietējos iedzīvotājus un policiju.

Saskaņā ar Stokholmas policijas ziņām, viens vai vairāki zagļi parasti pietuvojas noskatītajam upurim un bez kādiem ievadvārdiem metas to apskaut. Dažreiz pat atrauj upuri no zemes. Tikmēr zagļa partneris, kurš parasti jau ir laicīgi nopētījis vērtīgāko mantu atrašanās vietas, izmanto šo īso apskāviena brīdi, lai no upura kabatām izvilktu noskatītās mantas. Policija saka, ka visbiežākie upuri esot jaunas meitenes un visbiežāk viņām tiekot nozagti maki un iPhone. Bet reizēm pat vīrieši gadoties upuru lomā.

Saskaņā ar preses rīcībā esošām ziņām, pēdējo divu nedēļu laikā šādā veidā apzagti ir vairāk kā 20 cilvēki, visbiežāk pilsētas centrālajos rajonos Södermalm un Gamla Stan. Uzbrukumi parasti notiekot naktīs un tāpēc uzbrucēju apraksti neesot sevišķi detalizēti.

Policija ir publicējusi brīdinājumu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, ka jāuzmanās no šādiem svešiniekiem. Uzbrucēju apraksti ļauj policijai secināt, ka bandā varētu būt līdz četriem dalībniekiem.

Avots: ‘Hugging’ thieves baffle Stockholm police

2 comments to Kabatzagļi Stokholmā

  • piecipieci

    Dažreiz pat atrauj upuri no zemes. – šis reāli labs!!! :D :D Kā var tādu tekstu izdomāt – “atrauj upuri no zemes” – :D

    • Lielkuilis

      Un kā gan savādāk to nosaukt? Tiek pielietots reāls fizisks spēks un cilvēks tiek tikai atrauts no zemes, nevis pacelts milzu augstumos.