janvāris 2012
P O T C P S Sv
« Dec   Feb »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Neparastākie atradumi ASV lidostās

TSA (Transport Security Administration) ASV daudz un pamatīgi kritizē, bet lidostu drošības kontrolēs tā tomēr daudz ko atrod. Nupat ir apkopoti un publicēti saraksti ar pagājušā gada neparastākajiem atradumiem, kurus pasažieri ir centušies ienest lidmašīnās.

10. Kāds pasažieris Losandželosas Starptautiskajā lidostā mēģināja lidojumā paņemt līdzi četrus koferus, pilnus ar ūdeni. Uz tiem noreaģēja sprāgstvielu detektors un skenerī parādījās zivis. Pēc koferu atvēršanas aģenti ieraudzīja cieši sapakotas zivis visādās krāsās un izmēros, kuras mēģināja peldēt.

9. Kāds Betmena fans, laikam ne īsti vesels augšējā daļā, mēģināja lidmašīnā ņemt līdzi Betmena naža imitāciju. Atrasta Sanantonio lidostā.

8. Kāds koledžas students mēģināja ienest lidmašīnā sava zinātniskā darba projektu, kas sastāvēja no daudziem vadiem un elektroniskas shēmas dražeju kārbiņā. Rentgena caurskatē tas ļoti izskatījās pēc spridzekļa un turpināja izskatīties pēc spridzekļa arī pēc izņemšanas no bagāžas.

7. TSA diezgan bieži pārtver dažādus nažus, ieskaitot austrumu cīņu ieročus, kas nav veidoti no metāla. Attēlā (kreisajā pusē) redzamie metamie naži bija glīti iesaiņoti grāmatā par nindzjām.

6. Kādam Losandželosas lidostas pasažierim tika atņemts mobilais telefons, kurš patiesībā bija elektrošoka ierīce.

5. Salūta ierocis ar septiņiem lādiņiem (apgaismošanas raķetēm?). (Šeit gan ir iespējami varianti, jo tulkojums nav viennozīmīgs). Šis komplekts tika izņemts Norfolkā, kur atrodas liela ASV kara flotes bāze.

4. Čūskas. Kāds puisis cauri Maiami lidostas drošības kontrolei gāja ar septiņām mazām čūskām un trīs bruņurupucīšiem, noslēptiem viņa biksēs.

3. Piecas granātas, laimīgā kārtā gan inertas, tika atrastas pie kāda pasažiera Ņuarkas lidostā. Bet Losandželosā kāds cits pasažieris mēģināja vest izmantotu dūmu granātu.

2. Kāds alternatīvi apdāvināts pasažieris no Soltleiksitijas mēģināja izlidot ar četrām mīnām, kuras mēģināja paņemt līdz salona bagāžā. Nostrādāja drošības kontroles visi iespējami detektori, tika izsaukti sapieri, tika aizkavēti četri reisi un visa bagāža tika pārvietota uz citurieni. Speciālisti konstatēja, ka mīnas ir inertas un nav bīstamas.

1. Kāds pasažieris no Jumas tika arestēts, jo tabakas kārbā mēģināja ienest lidmašīnā prāvu daudzumu spēcīgās sprāgstvielas C-4.

Īpaši piemināms gadījums — kāds pasažieris cauri Viljamsburgas lidostas kontrolei nesa cauri zelta stieni ar spiedogu, ka šis stienis būtu 10 miljonu dolāru vērts. Zelts vēlāk izrādījās viltots, bet pasažiera vārds atklājās bēgļu sarakstā un viņš tika nekavējoši arestēts.

Avots: The Top 10 Craziest Things Caught At Airport Security In 2011.

9 comments to Neparastākie atradumi ASV lidostās