septembris 2011
P O T C P S Sv
« Aug   Okt »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Laivu zagļa ķeršana

Kādam vīram ar vārdu Michael Aghajanian pieder laivu noma Hopkintona valsts parkā, kas atrodas Massačusetsas štatā. Kādu dienu īpašnieks pamanīja, ka viņam laivas iet mazumā. Tā kā viņam kopumā bija ap 150 laivām, tad, protams, dažu iztrūkumu pamanīt bija grūti, ja visas katru vakaru nepārskaita, bet zudums pamazām kļuva tāds, ko varēja pamanīt.

Drusku apdomājis situāciju, vīrs iegādājās dažas nelielas GPS sekošanas ierīces, uzstādīja tās dažās laivās, ieprogrammēja sistēmā visu tā, lai viņš saņemtu ziņu, kad laivas ir paņemtas un sāka gaidīt. Ilgi nebija jāgaida un vienu vakaru atnāca ziņa, ka viena no laivām, uz kurām ir uzstādīta sekošanas ierīce, ir paņemta. Vīrs nekavējoši ziņoja policijai un kopā ar policiju devās uz laivas atrašanās vietu — kāda veikala autostāvvietu. Tur viņi atrada auto ar divām laivām uz jumta.

Šeit policija noslēpās un sāka gaidīt. Īsi pēc pusnakts automašīnā iesēdās kāds Matthew J. Alexander, kurš ar šo mašīnu sāka braukt, bet pēc brīža tika aizturēts.

Matthew J. Alexander

Šī Aleksandra mājā policija atrada vēl 15 laivas, kuras bija paredzētas pārdošanai. Sākotnēji Aleksandrs noliedza, ka ir tās zadzis, sakot, ka nopircis tās no drauga pirms dažām nedēļām, bet kad viņam tika uzrādīti video ieraksti un laivā noslēptais GPS, viņš atzinās zādzībā.

Tiesnesis pagaidām Aleksandru ir atbrīvojis no apcietinājuma bez drošības naudas, tā ka lietas tālākā virzība vēl nav skaidra. Laivu nomas īpašnieks saka, ka viņš ir laimīgs, ka ir palīdzējis policijai noķert personu, kas viņu apzog, un ka mazā biznesa īpašniekam nav neviena cita uz kuru paļauties, kā tikai uz sevi.

Avots: GPS device helps locate stolen Hopkinton State Park kayaks.

1 comment to Laivu zagļa ķeršana