jūnijs 2011
P O T C P S Sv
« Mai   Jūl »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kārtībiņai jābūt!

Sen zināms, ka mazos zagļus liek cietumos, bet lielos ceļ amatos. Zināms arī, ka bieži vien cilvēki aiz kokiem neredz mežu. Šādas un līdzīgas pārdomas nāk prātā, kad lasa ziņu, ka Čikāgā pazīstamais pavārs Paul Kahan 13. jūnijā Čikāgas lidostā O’Hara ir pamatīgi izkratīts un pārbaudīts sava maka dēļ, bet bargie pārbaudītāji no TSA ir palaiduši garām faktu, ka pavāra rokas bagāžā, kura tiek ņemta līdzi lidmašīnas salonā, ir bijuši četri lieli, pamatīgi pavāra naži. Vismaz tā pavārs raksta savā tvitera kontā:

Laimīgā kārtā pavārs ir likumpaklausīgs pilsonis, kuram vairāk interesē šķēlēt zivju filejas, nevis stjuartes vai vispār cilvēkus.

Šis incidents nav vienīgais savā veidā. Ne pārāk sen populārais Mītbusteris Ādams Sevidžs atzinās, ka reiz cauri lielajam skenerim ir izgājis ar pamatīgiem 12 collu asmeņiem, bet Džona Kenedija lidostā somā tika nepamanīti trīs tā saucamie Boxcutter — saimniecībā izmantojamie naži, kuru asums tiek nodrošināts, nolaužot nolietoto asmeņa galu un izbīdot asmeni tālāk:

Man šis šķiet visai labs aukstais ierocis.

Avots: Chicago Chef Paul Kahan Slips Chef Knives Through TSA Security.

2 comments to Kārtībiņai jābūt!

  • Amīšu lidostās ta gadās visu laiku. Burbulis par drošību uzpūsts mega liels. Jēgas nekādas. Plus izskatās ka viņiem ir Padomju sistēma, kad ir nepieciešams noķert tik un tik pārkāpejus līdz mēneša beigām…
    Mani tas pat vairs nepārsteidz.

  • 8th Prophet

    Nevajag amīšu lidostas, pašam ir izdevies šķērsot vairākas ES lidostu pārbaudes ar normālu multitooli somas kabatā. Biju aizmirsis izņemt.