Losandželosas policijas jaunie patruļu auto

Losandželosas policija ir pasūtījusi jaunas patruļu automašīnas, kurās ir īstenots viss, ko “tiesībsargājošo institūciju kopiena ir iemācījusies par patruļu automašīnām līdz šai dienai”.

Auto ir veidots uz Chevrolet Caprice bāzes, tam ir 6 litru V-8 dzinējs ar 355 zirgspēku jaudu un tā tehnisko papildinājumu saraksts atstāj kaunā Holivudas filmās redzētās patruļu automašīnas, tai skaitā Robokopa auto.

Caprice, kas aizstāj agrāk lietotos Ford Crown Victoria modeļus, ir aprīkota ar infrasarkano nakts redzamības kameru, automātisku numura zīmju atpazīšanu, ar skārienjūtīgu centrālo konsoli, kas aizstāj vecākos datorus, kurus tradicionāli izmantoja policisti.

Papildus tam, auto ir aprīkots ar jaunākajām informācijas tehnoloģijām, ar Ethernet, WiFi un eksperimentālu bezvadu tīklu.

Pat aizturētie brauks relatīvā komfortā — pakaļējā sēdeklī ir izveidoti padziļinājumi priekš roku dzelžos saslēgtām aizdomās turamo rokām.

Jaunie policijas auto ir pilnīgi melni un ir aplīmēti, tā vietā lai būtu tradicionāli krāsoti. Tas ļaušot samazināt remonta izmaksas un saglabāt tālākpārdošanas vērtību. Auto cena policijai būšot ap 20 tūkstošiem dolāru un ielās tas parādīšoties 2011. gada vidū.

Avots: New LAPD Patrol Car To Sport Infrared Night Vision, License Plate Scanner

Cita starpā šķiet, ka šādas automašīnas prasa diezgan labi izglītotus policistus.

5 comments to Losandželosas policijas jaunie patruļu auto