Pamuļķīgi zagļi

Kāds bijušais firmas Diebold (firma izgatavo un apkalpo bankomātus) darbinieks ir apsūdzēts par naudas aizvietošanu ar viltotu naudu Bank of America bankomātos, kurus apkalpo viņa firma.

4. jūlijā 64 gadus vecais Samuel Kioskli iegāja sešās Bank of America filiālēs Sanfrancisko un vienā filiālē citā pilsētā un nozaga kopumā apmēram 200 tūkstošus dolāru, kurus bankomātos aizvietoja ar viltotām un kopētām $20 banknotēm. Viņš izmantoja savu darba piekļuves karti un visās septiņās vietās tika nofilmēts video.

Acīmredzot, Kioskli bija paredzējis sākt jaunu dzīvi, jo nākošajā dienā viņš pameta savu sievu un pazuda. Sieva ziņoja, ka viņš ir pazudis, bet Bank of America dusmīgie klienti bankai sūdzējās par viltoto naudu.

Kioskli kopš šī notikuma bija meklēšanā un tika aizturēts apmēram pēc 10 mēnešiem 11. maijā Fēniksā, parastā satiksmes pārbaudē.

Avots: ATM repairman accused of loading fake money

Dīvaini, kas reizēm notiek cilvēku galvās. Izmantot savu darba karti, ļaut sevi visās vietās nofilmēt un pēc tam cerēt, ka neviens nekad viņu neatradīs?

Bet nav tā, ka dumji noziedznieki ir tika ārzemju monopols. Gadās arī Latvijā. Nu, ja ne gluži dumji, tad aizmāršīgi vai izklaidīgi:

Kriminal.lv raksta, ka 18. maijā Deglava ielā kāds 33 gadus vecs vīrietis mēģināja uzlauzt velosipēda atslēgu, bet viņam patraucēja garāmgājēji, no kuriem viens viņu mēģināja notvert.

Noziedzniekam izdevās aizbēgt, bet notikuma vietā palika viņa somiņa ar dokumentiem. Pēc 10 dienām policijai ļaundari, kurš izrādījās vairākkārt sodīts narkomāns, izdevās notvert.

Avots: ЧП: хотел угнать велосипед, но забыл документы.

Comments are closed.