aprīlis 2010
P O T C P S Sv
« Mar   Mai »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Bumbas krūšu implantos – 2

Nesen par šo jau rakstīju un tagad šim stāstam ir turpinājums. Eksperti šo scenāriju ir apdomājuši un apspriedušies un nolēmuši, ka tas ir mīts.

Argumentācija ir sekojoša:

Nedektektējamus spridzekļus uztaisīt ir ļoti grūti, jo lidostu skeneri ir magnetometri, kas reaģē uz metāla klātbūtni nevis uz blīvumu, kā rentgena aparāti.

Lai uztaisītu reāli uzspridzināmu krūšu implantu, būtu nepieciešams kāds ķīmiski pietiekami stabils pildījums, kurš vienlaikus varētu būt sprāgstviela. Acīmredzot, šeit nedrīkst būt nekāda mehāniska vai elektriska detonatora, jo to atklās magnetometrs. Atliek ķīmisks detonators, piemēram jāiešpricē kāds šķidrums. Tad der atcerēties, ka joprojām nav atcelti šķidrumu ierobežojumi. Un tad mēģinām iedomāties sievieti ar divām milzīgām krūtīm, ar milzīgu šprici un pudeli ar ķimikālijām.

Bez tam, vairākās ķermeņa vietās ir atveres, kurās jau tagad var noslēpt intertus materiālus. Kā parādīja nigērieša piemērs Detroitas reisā, problēma ir nevis noslēpt, bet gan detonēt.

Sausais atlikums no šī visa – interesants, atraktīvs stāsts un tikpat kā nekādu reālu draudu.

Par šo tēmu:

1 comment to Bumbas krūšu implantos – 2

  • bomberman

    Kālija permanganāts plus glicerīns. Vienkāršākais home made detonators. Pareizā vietā paspiežot šīs vielas savienojas un iniciē jau nākošo ķēdes posmu.