janvāris 2010
P O T C P S Sv
« Dec   Feb »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Lapsa, ģenerālprokuratūra un e-pasta sarakste

LETA vakar ziņoja, ka Ģenerālprokuratūrai iesniegts apjomīgs datu DVD ar vairāku personu elektroniskās sarakstes kopijām, lūdzot pārbaudīt, vai šī sarakste neliecina par drošības iestāžu darbinieku pretlikumīgu darbību.

Visas e-pasta vēstules adresētas “kādam Latvijas krievvalodīgam “žurnālistam” jeb cilvēkam, kas sevi par tādu dēvē”. Publiskotājs vēstuļu saņēmēju nosaucis par Ļoņu un sola vēlāk padarīt publiskas arī viņa iespējamās atbildes. No sarakstes noprotams, ka šis žurnālists veido kādu interneta mājaslapu jeb portālu. Vairākas detaļas liek izteikt aizdomas, ka vēstules adresētas interneta izdevuma “kompromat.lv” žurnālistam Leonīdam Jēkabsonam.

Publiskotās e-pasta vēstules esot sūtījusi kāda Ksenija Ozola no, iespējams, elektroniskā pasta adreses “ozols30@inbox.lv”, taču vēstulēs šī persona parakstās kā Aigars.

Publiskotājs uzdod jautājumu: “Vai nevarētu būt, ka šo sūtījumu autors ir Satversmes aizsardzības biroja (SAB) darbinieks Aigars Sparāns, kurš, kā zināms, dīvainā kārtā spēja būt klāt pat labi zināmā Vladimira Vaškeviča spridzināšanā?”

Sūtītājs ir ļoti labi informēts – no sarakstes izriet, ka šai personai nav nekādu problēmu piekļūt iekšlietu iestāžu operatīvajai un dažādu publiski nepieejamu datu bāzu informācijai un padalīties ar to tālāk. “Tiek pieminēti ļoti īpatni ļaudis, īpatnas situācijas un pavisam īpatnas intereses,” norāda publiskotājs.

Daļa no šīs sarakstes atrodama šeit: http://www.kargins.com/sab.php.

2 comments to Lapsa, ģenerālprokuratūra un e-pasta sarakste

  • Smic_

    Liidz veeleeshanaam ne taadi vien materiaali paraadiisies lielaa vairumaa. Jo melnais PR buus par kaartu lielaaks kaa visaas ieprieksheejaas.

    • Jānis

      No vēlēšanām uz vēlēšanām gaidu Lielo Kompromatu, bet pagaidām esmu tikai mazas drusciņas redzējis. Laikam jau tas, ka pretējām pusēm arī ir daudz zināms, situāciju drusku stabilizē un karstākās galvas druku atvēsina ;-)